Tomáš Bystrický

« Späť na zoznam


Študent Všeobecného lekárstva na Masarykovej univerzite
Masarykova univerzita

Môj profil

Moje meno je Tomáš Bystrický, som študentom Všeobecného lekárstva na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity.

Úspech podľa mňa je

Úspech môže byť veľmi subjektívny a individuálny koncept. Pre niektorých ľudí to znamená dosiahnutie cieľov, ktoré si stanovili, či už v osobnom živote, kariére, vzťahoch alebo iných oblastiach. Pre iných môže úspech znamenať dosiahnutie spokojnosti a šťastia v živote, bez ohľadu na vonkajšie úspechy alebo materiálne bohatstvo.

Moja najväčšia motivácia

Najväčšia motivácia je pre mňa vnútorná motivácia cestou. Zameriavam sa namiesto cieľov, ktoré chcem dosiahnuť skôr na činnosti, ktoré chcem v živote robiť. Vďaka tomu môžem zažívať spokojnosť s prítomnosťou a ostať motivovaný dlhodobo. Vyhnem sa tak pocitu stratenia a úpadku šťastia po dosiahnutí cieľa.

Moje najväčšie životné poučenie

Nemáme toľko času, koľko si myslíme že máme. Čas plynie rýchlo a preto by sme mali využívať naše šance, byť aktívni v živote a prevziať zodpovednosť za svoje činy.

Moje najväčšie životné prekážky

Moja najväčšia životná prekážka som paradoxne ja sám sebe. Na ceste za svojimi cieľmi je často nutné prekonať samého seba a vystúpiť z komfortnej zóny.

Moja aktuálna výzva

Posledné 3 štátnice na ceste za MUDr.

Moje odporúčania na úspech

Disciplína. Nič nie je nemožné, pokiaľ na niečom človek pracuje dostatočne dlho a usilovne, úspech sa určite dostaví. Chce to ale odhodlanie a disciplínu pracovať na sebe každý jeden deň.

« Späť na zoznam