Martin Novysedlák

« Späť na zoznam


Projektový manažér, doktor na Ekonomickej univerzite v Bratislave
Ekonomická univerzita v Bratislave

Môj profil

Študoval som marketing na Prešovskej univerzite v Prešove. Po ukončení štúdia som sa rozhodol urobiť si doktorát na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde pôsobím aj naďalej. Popri štúdiu som sa začal venovať projektovému manažmentu, ktorému sa venujem doteraz. Okrem pôsobenia na Ekonomickej univerzite v Bratislave každoročne s partiou kamarátov realizujeme menší festival.

Úspech podľa mňa je

Mať slobodu rozhodovania v tom, kde človek venuje svoju energiu a čas bez pocitu akéhokoľvek ohrozenia. Môcť si povedať: „Teraz sa chcem zamerať na toto!“ a nemať obavy z toho, že by to nešlo. Zároveň je pre úspech podstatný dobrý kolektív, ľudia, na ktorých sa dá spoľahnúť.

Moja najväčšia motivácia

Robiť veci tak, aby som v nich videl zmysel, aby pomáhali nie len mne, ale aj iným.

Moje najväčšie životné poučenie

Nikdy sa neboj, ak nejde o život, nejde o nič. Najľahšia cesta nie je vždy najlepšia. Zdravie a čas strávený s tými najbližšími sú to najcennejšie, čo človek môže mať.

Moje najväčšie životné prekážky

Komickým paradoxom je, že najviac prekážok si viac-menej vyrábam sám. Častý boj so svojím mindsetom komfort vs. výzva/dobrodružstvo. V menšej miere by sa možno dalo povedať, že často pozerám na ľudí okolo seba, no niekedy je dobré, aby človek hral sám za seba.

Moja aktuálna výzva

Rozhýbať sa, čo najviac cestovať a hľadať inšpiráciu pre ďalšie aktivity v nadchádzajúcich rokoch.

Moje odporúčania na úspech

Neprestávaj robiť veci „navyše“, využívať príležitosti, na obyčajné zarábanie peňazí bude vždy času dosť.

« Späť na zoznam