Nela Pocisková

« Späť na zoznam


Muzikálová speváčka, divadelná a televízna herečka
Umenie a kultúra

Môj profil

Som muzikálová speváčka, divadelná a televízna herečka, vyštudovala som hudobno dramatický odbor.

Úspech podľa mňa je

Tak toto je veľmi relatívna otázka v mojom ponímaní, pre každého je úspech v živote naozaj niečo úplne iné, ak sa bavíme o mojom najväčšom úspechu, sú to moje dve deti, ale ak sa bavíme o pracovných úspechoch, úspech je podľa mňa 20 percent talent a 80 percent tvrdá práca, pot, slzy, obeta, odriekanie.... úspech je všetko to ,,za nim“ čo ľudia nevidia , úspech je zvládať stres, očakávania, a zodpovednosť za svoj výkon, tlak okolia, úspech je veľmi neuchopiteľný a pre každého znamená niečo úplne iné!

Moja najväčšia motivácia

Momentálne je to samozrejme moja rodina, moje deti, v neposlednom rade je to však moja povaha, dokazovať neustále niečo sama sebe, a neustále niečo tvoriť !

Moje najväčšie životné poučenie

Úspech neznamená šťastie!

Moje najväčšie životné prekážky

Každý má len také prekážky aké si ich sám vytvorí!

Moja aktuálna výzva

Budem šťastná ak budem tvoriť vlastné piesne, tvoriť vlastné texty a hudbu, ktorá sa bude ľudom páčiť, a ja budem mať pocit že som tu zanechala niečo po sebe!

Moje odporúčania na úspech

Žiadne odporúčania nemám, ani asi nemám kompetenciu aby som nejaké dávala, dôležitá je podpora najbližšieho okolia, vnútorný pocit že to čo človek robí ho napĺňa, aj napriek všetkým prekážkam zotrvať a stať si za svojím, nevzdávať sa pri prvom neúspechu ale vstať a ísť ďalej! Pracovať na sebe a aj maličkými krôčikmi posúvať sa vpred, veriť sama sebe, veriť tomu čo robím, a najmä, naučiť sa stať nohami pevne na zemi!

« Späť na zoznam