Arseni Ivakhnou

« Späť na zoznam


Veštec, astrológ, kartár, médium
Parapsychológia

Môj profil

Arseni Ivakhnou sa narodil 9.9.2001 v Bieloruskej republike v hlavnom meste Minsk.
Účinkujúci vo vešteckej relácii v Rusku na televíznom kanáli TNT a ukrajinskom kanáli STB. Účinkujúci v slovenskej relácii Bez Servitky a relacii Heslo na JOJke.
Je autorom množstva článkov v ruskom časopise TOP MAGIC. V rokoch 2018-2020 bol expertom-astrológom v bieloruskej televízii.
Je víťazom vešteckej relácii LA SPECCO-5 v roku 2019 na ruskom kanáli REN-TV.
Počas ôsmich rokov každé leto býval v pravoslávnom kláštore v Bulharsku. V rokoch 2014-2019 bol dobrovoľníkom pri pravoslávnej cirkvi v Minsku, kde pomáhal deťom so špecifickými potrebami a invalidom nájsť svoju cestu v živote.
Momentálne je študentom Ekonomickej univerzity v Bratislave na fakulte podnikového manažmentu.

Úspech podľa mňa je

Každý podnikateľ túži po tom, aby sa ku nemu zákazník vracal a kupoval jeho výrobky alebo služby, avšak pre mňa je úspech a základ môjho remesla spraviť svoju prácu tak, aby sa ku mne človek už nikdy nevrátil so svojim ťažkým problémom, pretože ho má vyriešený raz a navždy na prvý pokus.
Úspech podľa mňa je schopnosť vymaniť sa z davu a sledovať vlastnú cestu a ciele bez ohľadu na to, čo hovoria alebo robia ostatní.

Moja najväčšia motivácia

Mojou motiváciou nie je zarobiť peniaze ale poskytnúť pomoc. V minulosti som spolupracoval aj s políciou a hoci bola to skvelá príležitosť získať veľké peniaze − nepýtal som si ich. Mojím hlavným hnacím motorom je dobrý pocit a uspokojenie z toho, že pomáham ľuďom vyriešiť ich problémy.
V mojej práci mojou najväčšou motiváciou sú ľudia, ktorí ma poznajú, sledujú v televízii či na sociálnych sieťach, ktorí ma podporujú a vždy mi dávajú konštruktívnu spätnú väzbu, z ktorej sa poučím.

Moje najväčšie životné poučenie

Život ma naučil že každý človek žije svoj vlastný život, nie život rodičov, kamarátov, príbuzných či známych. Len moje vlastne rozhodnutie ovplyvňuje môj život.

Moje najväčšie životné prekážky

Väčšina ľudí nechápe, že aj ja som len človek, ktorý potrebuje oddych a niekedy sa cítim fyzicky vyčerpaný z neustáleho pomáhania všetkým okolo seba. Cítim sa preťažený, keď sa očakáva, že budem k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Bolo by vynikajúce, ak by ľudia začali preberať zodpovednosť za svoje vlastné rozhodnutia a nezvaľovali ju na iných, rozhodovali sa sami na základe svojho srdca a rozumu a nemuseli by riešiť problémy, spôsobené rozhodnutiami ich závistlivého okolia.

Moja aktuálna výzva

Mojou aktuálnou výzvou je spolupráca s políciou, aby som im pomohol v riešení ich úloh vďaka svojmu talentu a schopnostiam. Mojou ďalšou výzvou je pomôcť ľudom, aby sa už nikdy v živote nevracali k veštcovi, vždy rozmýšľali iba svojou hlavou, rozmýšľali racionálne a rozhodovali sa na základe logiky a faktov.

Moje odporúčania na úspech

Nezačínajte niečo nové, kým neukončíte svoje súčasné úlohy. Ak túžite po väčšom úspechu, odporúčam vám neponáhľať sa do nových výziev, kým neukončíte tie, ktoré už máte na pleciach. Dôležité je dokončiť započaté veci a uzavrieť ich, aby ste mohli svoju pozornosť a energiu venovať novým výzvam. Týmto spôsobom si udržíte jasno v hlave a budete mať lepší prehľad o tom, čo treba robiť a kam smerovať. Konzistentné dodržiavanie tohto princípu vám pomôže dosiahnuť dlhodobý úspech.

« Späť na zoznam