Adam Dráb

« Späť na zoznam


Medzinárodný DJ
Hudobník

Môj profil

Volám sa Adam Dráb, mám 23 rokov. Hudbe sa venujem už odmalička. Hrám na rôzne druhy hudobných nástrojov, spievam a skladám. Neskôr som sa začal venovať aj mixovaniu pesničiek na školských akciách a táto vášen ma sprevádza až dodnes, nakoľko som sa v mojej kariére posunul až na pozíciu medzinárodného DJ a mám možnosť hrať na najlepších eventov v rôznych krajinách po celej Európe. Hudba mi vytvára pocit sebavedomia, pokoja a šťastia.

Úspech podľa mňa je

Veľmi špecifická otázka, na ktorú sa ťažko odpovedá . Každý človek ma iný zámer a každý ma iný štandard . Pre mňa úspech znamená pokora a láska . Pretože ak sa mi niečo podarí o čom človek snivá, je to obrovsky nával emócii a úspech sa vydarí len vtedy keď človek bojuje a maká pre to - pokora.

Moja najväčšia motivácia

Motivácia ako celkovo je široký pojem . Ale keď mam byť stručný tak moja najväčšia motivácia sú moji rodičia , pretože to ako čo mi dali a ako ma vychovali je pre mňa osobne najviac cenné. Na druhej strane ako motiváciu môžem označiť aj hudobnú kapelu DEPECHE MODE, ktorá ma motivuje k tvoreniu a dodáva mi mnoho síl na produktivitu .

Moje najväčšie životné poučenie

Mám síce 23 rokov a neodžil som si ešte toľko, ale ako poučenie do života by som každému odporučil, aby bol človek trpezlivý a dostatočne cieľavedomý.

Moje najväčšie životné prekážky

Moja najväčšia životná prekážka bola, keď mi v 2013 diagnostikovali diabetes 1.ho typu. Nemôžem to nazvať ako momentálnu prekážku, pretože som sa s tým naučil žiť a spoznal som si svoje telo dopodrobna až na toľko, že som s ním kamarát.

Moja aktuálna výzva

Moja momentálna výzva je ako pre každého producenta a DJa - rezidencia v kluboch na Ibize. Baví ma cestovať, spoznávať svet, spoznávať nových ľudí a milujem bádať kultúra v iných štátoch.

Moje odporúčania na úspech

Poviem pravdu, každý úspešný človek ma iný recept na úspech. Ale mojim receptom, ktorý môžem zdieľať je byť unikátny a pokorný! Vážim si každú jednu príležitosť a na stage odovzdám vždy 150% maximum.

« Späť na zoznam