Martin Vantruba

« Späť na zoznam


futbalový brankár
FC Spartak Trnava

Môj profil

Som futbalový brankár FC Spartak Trnava, mám 26 rokov a futbalu sa venuje už od svojho detstva. Začínal som v Trnave, neskôr som prestúpil do Slavie Praha odkiaľ som chodil na viaceré hosťovania či už na Slovensku alebo v zahraničí. Po pár rokoch vonku som sa vrátil opäť domov, do Trnavy.

Úspech podľa mňa je

Úspech pre mňa znamená splnenie si svojho detského sna, myslím si, že ja som si ten svoj sen z časti splnil, robím to čo má baví, no na druhej strane mám ešte zopár nesplnených snov.

Moja najväčšia motivácia

Moja najväčšia motivácia je dosiahnutie si tých nesplnených snov. Mať stále niečo, čo ešte je nedosiahnuté je podľa mňa super motivácia.
Ja osobne mám vytvorený určitý obraz svojej postavy, osobnosti a dennodenne sa k nemu snažím priblížiť.

Moje najväčšie životné poučenie

Moje najväčšie životne poučenie je asi, že všetko má svoj čas, svoju postupnosť a nedá sa vždy preskočiť z 0 na 100, že aj určité neúspechy a prehry sú súčasťou toho progresu a kariéry.

Moje najväčšie životné prekážky

Uspokojenie sa

Moja aktuálna výzva

Mojou výzvou na teraz je aby som bol čo najlepšie pripravený a vo forme, rád by som sa znova stal súčasťou zostavy. Futbal má stále baví a zápasy mi naozaj chýbajú.

Moje odporúčania na úspech

Aby človek naozaj dennodenné pracoval, zlepšoval sa, aby myslel pozitívne a hlavne aby sa nevzdával. Na konci sa to vždy vyplatí :)

« Späť na zoznam