Lila Mikčová

« Späť na zoznam


Facilitátor digitálnych platforiem, marketingový asistent
Solved, Marketingový asistent

Môj profil

2017 - štúdium odboru Manažment regionálneho cestovného ruchu.
2017 – 2021 štúdium Business Management na škole University of Aberdeen International.
Zúčastnila sa Graduate Consulting Challenge, kde vyvinuli stratégiu na prilákanie zelených startupov do Aberdeenu a vyhrali prvé miesto.
Získanie ceny za najlepšiu v tíme.
Vo svojej súčasnej pozícii sprostredkuje digitálnu platformu, ktorá spája odborníkov, ktorí pracujú na riešení problémov udržateľnosti po celom svete.

Úspech podľa mňa je

Ak človek robí to, čo ho napĺňa, baví a má hlbší zmysel. Ak to robí aj napriek spoločenským a sociálnym normám, názorom a očakávaní okolia.

Moja najväčšia motivácia

Motivuje ma robiť veci, ktoré majú hlbší zmysel pre spoločnosť. Motivuje ma pozitivny feedback a chuť napredovať, zlepšovať sa a neustále sa učiť a inširovať druhými.

Moje najväčšie životné poučenie

Rob to, čo ťa robí šťastným a nie to, čo od teba očakáva spoločnosť.

Moje najväčšie životné prekážky

Prokrastinácia, uberanie sa bezhlavo viacerými smermi, nedostatočná sústredenosť, chuť robiť všetko ale nedostatok času.

Moja aktuálna výzva

Nájsť “zmysel” a smer ktorým sa chcem uberať profesijne a osobnostne. Schopnosť učiniť veľké rozhodnutia ako krajina v ktorej chcem žiť a pod. Nátlaky spoločnosti na svadbu, deti a pod. - hlavne pre ženy.

Moje odporúčania na úspech

Úspech je veľmi ťažko definovateľný a znamená pre každého niečo iné. Moje odporúčanie je najprv si v hlave urovnať čo pre mňa úspech znamená - či je to kariéra, rodina, peniaze a pod. Snažiť sa odlíšiť čo je úspech pre mňa a čo si myslím že úspechom je na základe noriem spoločnosti. Naučiť sa byť okej s tým, ak moja predstava o úspechu je iná. Ak je úspech pre vás čokoľvek - stanovte si to ako prioritu, planujte a zorganizujte si čas k tomu a aj ak je to občas nepríjemné, vystúpte z komfortnej zóny pre to, po čom túžite.

« Späť na zoznam