Katarína Surmíková Tatranská

« Späť na zoznam


manažér
štátny úrad

Môj profil

Pracujem aktuálne v štátnej správe. Predtým som 25 rokov pôsobila v podnikateľskej sfére.

Úspech podľa mňa je

Pre mňa je úspech, keď sa tešíte na ďalší deň v práci, na rodinu, na priateľov. Keď sa ľudia tešia, že Vás stretnú, usmievajú sa keď Vás vidia, keď ste ich oporou, povzbudením a oni vedia, že Vám môžu veriť.

Moja najväčšia motivácia

Ak by som povedala, že dosiahnuť svetový mier, asi by to znelo pre mnohých smiešne. Tak to pretavím do dennej agendy. Môj úspech je úspech mojich kolegov pod mojim vedením. Ak ich vediem správne, darí sa im a potom sa darí aj mne.

Moje najväčšie životné poučenie

Neodďaľovať niektoré rozhodnutia zo súcitu. Môže to spôsobiť škody a odďaľovať úspech. Hovorím však "niektoré rozhodnutia", pretože niekedy je potrebné na vykonanie rozhodnutia dozrieť.

Moje najväčšie životné prekážky

Osobné nastavenie ešte zo "socíku", nesnívaj viac ako je zdravé. V mladosti som málo počúvala, čo mi hovorilo moje vnútorné ja, dávala som mu málo priestoru. Hlavne v mladosti je potrebné využiť príležitosti a hľadať sa, byť odvážny.

Moja aktuálna výzva

Pýtam sa seba, či môžem svojou prácou pomôcť SR, jej občanom a podnikateľom aj pri nastavení vlády, s ktorej reputáciou mám etický problém?

Moje odporúčania na úspech

Pre dlhodobý úspech je potrebný nadhľad a pokora. Vždy hľaďte na to, aby ste svojou prácou prospeli aj iným nie len sebe.
Profit nie je všetko.
Váž si prácu druhých.
Váž si sám seba, ver si.

« Späť na zoznam