Barbora Záhradníková

« Späť na zoznam


Sr HR Manažér
Adient Slovakia

Môj profil

see foto

Úspech podľa mňa je

Naplnenie, radosť a pocit z dobre vykonanej práce a výsledku. Výraz úspech má pre mňa trochu negativnu konotáciu, nakoľko spokojnosť a šťastie nevnímam cez úspech. Ale nevyhýbam sa ani slovu úspech a snažím sa si k nemu nájsť cestu :-).

Moja najväčšia motivácia

Mojou najväčšou motiváciou je radosť a spokojnosť ľúdí okolo mňa či už v práci alebo v rodine. Tiež ma nesmierne motivuje keď vidím, že moja rada, aktivita alebo pomoc naozaj pomáhajú ľuďom a celej planéte.

Moje najväčšie životné poučenie

Ešte také nemám, lebo sa učím stále.

Moje najväčšie životné prekážky

Najviac ma ovplyvňuje moje vlastné vnímanie. Často zistím, že si robím ťažkú hlavu z vecí, ktoré po čase, po chvíli, ba často čo i len po jednom nadýchnutí vnímam ako malicherné.

Moja aktuálna výzva

Byť výkonná v práci, byť inšpiratívna a efektívna šéfka, byť dobrá matka a manželka. Aby nikto okolo mňa nepocítil, že nemám na to alebo ono čas. Veľmi by som si priala ešte toto všetko zvládať vo vnútprnej harmónii seba samej. A veľmi rada by som nadobudla nejaký úplne nový skill idealne v oblasti IT.

Moje odporúčania na úspech

Vymedziť si vlastný cieľ a ísť si za ním. Tešiť sa aj z čiastkových úspechov, deliť sa o to čo viem. Samozrejme zostať ohľaduplný k prostrediu a zachovať si morálny kredit.

« Späť na zoznam