Adriana Boháčová

« Späť na zoznam


People Manager SK
McDonald's Slovakia spol. s r.o.

Môj profil

People Manager SK

Úspech podľa mňa je

Pre každého človeka, úspech predstavuje niečo iné. Pre mňa je úspech šťastie moje a mojej rodiny, mať prácu, ktorá ma baví, a v ktorej viem že mám ľudí, na ktorých sa viem spoľahnúť.

Moja najväčšia motivácia

Mojou motiváciou je moja rodina a ľudia, ktorých stretávam v práci. Ako People Manager sa snažím pomáhať zamestnancom po celom Slovensku, snažím sa byť užitočná, nápomocná, aby o mne vedeli, že sa na mňa vždy môžu spoľahnúť. Takže ak by som si mala vybrať len jednu najväčšiu motiváciu – boli by ňou ľudia.

Moje najväčšie životné poučenie

Niektorí ľudia o úspechu len snívajú, iní ráno skoro vstávajú a tvrdo na ňom pracujú. Týmto mottom sa riadim po celý čas vo svojej kariére. Začala som pracovať v McDonal's ako brigádnik, ktorý sa neskôr vypracoval do manažmentu na reštaurácii. Naučila som sa skĺbiť školu, prácu, priateľov a osobný život. Neskôr som začala pracovať na Office, kde som potrebovala skĺbiť rodinný život s pracovným, čo bola pre mňa ďalšia (krásna) výzva. Takže ak by som mala hovoriť o životnom poučení – nič nie je zadarmo a všetko si treba odmakať.

Moje najväčšie životné prekážky

Každá prekážka, či v osobnom alebo pracovnom živote, bola ťažká, no posunula ma vpred. Keby neboli prekážky a pocity sklamania, život by bol fádny a príliš ružový. A to by ma nikde neposunulo a neukázalo správny smer.

Moja aktuálna výzva

Byť nápomocná. Byť nápomocná svojim deťom, ktoré majú svoje sny, aby som im vždy vedela pomôcť a byť oporou, pri ich výzvach a prekážkach. Zároveň chcem byť nápomocná svojmu tímu, byť im prirodzeným lídrom a pomôcť im keď budú potrebovať.

Moje odporúčania na úspech

Každý jeden deň tvrdo pracovať na tom, čo ťa napĺňa. Skúšať nové veci, čítať a pozorovať, aby sa ti otvorili obzory. Byť šťastným a pozitívnym človekom – bude to ťažké, ale stojí to zato. ????

« Späť na zoznam