Samuel Bottka

« Späť na zoznam


Projektový manažér
SupportQ

Môj profil

Volám sa Samuel Bottka a narodil som sa v Trenčíne, kde celý život žijem a zároveň aj pracujem. Aktuálne už dva roky pracujem na pozícií Projektový manažér pre Trenčiansku pobočku podniku SupportQ. Na tejto pozícií mám na starosti tím ľudí, s ktorými spoločne pracujeme na rôznych projektoch v oblasti nášho pôsobenia.

Úspech podľa mňa je

Úspechom je podľa mňa v prvom rade moja rodina a samozrejme aj pracovné úspechy, ktoré som dosiahol. Zároveň za istý druh úspechu považujem aj to, že mám vybudovanú určitú finančnú nezávislosť.

Moja najväčšia motivácia

Mojou najväčšou motiváciou sú príbehy úspešných ľudí, v ktorých sa vidím, zdieľam s nimi rovnaký pohľad na život. Tieto ich príbehy ma motivujú v tom, že všetko, čo chceme vieme dosiahnuť len musíme mať svoj sen a odhodlanie nevzdávať sa.

Moje najväčšie životné poučenie

Moje najväčšie životné poučenie je dbať na sebarozvoj v akejkoľvek fáze živote, iba to ma vie neustále niekam posúvať, či už v osobnom živote alebo v pracovnej sfére.

Moje najväčšie životné prekážky

Nemám žiadne životné prekážky, vždy sa snažím robiť všetko, ako najlepšie viem a idem si tvrdohlavo za svojim cieľom.

Moja aktuálna výzva

Naplno robiť, to čo ma baví a zároveň sa zlepšovať, ako po kariérnej stránke, tak aj v osobnom živote. Napríklad mojou najaktuálnejšou výzvou je naučiť sa nový cudzí jazyk, ktorý mi pomôže aj v osobnom živote ale najmä v mojej práci.

Moje odporúčania na úspech

Moje odporúčania na úspech sú, že robte to, čo vás baví na 110% a nezabúdajte sa neustále zlepšovať a napredovať, všetko ostatné príde.

« Späť na zoznam