Prevádzkar spoločnosti Kebabizňa v Košiciach

« Späť na zoznam


Prevádzkar spoločnosti Kebabizňa v Košiciach
MM KK, s. r. o.

Môj profil

Som spoločenský typ a mám rád ľudí. Mám taktiež rád prírodu a cestovanie. Po pobyte v zahraničí som si uvedomil, ako veľmi ma to ťahá naspäť k domovine, a preto som sa rozhodol podnikať na Slovensku. Snažím sa brať veci s ľahkosťou a pomáhať ako len viem tým, ktorí to potrebujú. Myslím, že môžem s pokojom povedať, že som jeden z tých, ktorí premenili svoje záľuby na biznis.

Úspech podľa mňa je

Myslím si, že najväčším úspechom v živote je byť šťastný. Často sa šťastie prirovnáva k tomu, či je človek úspešný v práci alebo bohatý, no poznám veľa bohatých ľudí a šťastní nie sú, naopak poznám veľa chudobných, ktorí sú najšťastnejší na svete.

Moja najväčšia motivácia

Mám mnoho ľudí, ktorých uznávam a obdivujem za to čo dokázali, no pre mňa je najväčšou motiváciou byť o čosi lepší ako som bol včera. Možno to znie ako klišé, ale je to jednoduché. Predsa ak budem každý deň o niečo lepší budem nakoniec najlepší alebo nie? :)

Moje najväčšie životné poučenie

Čo som sa naučil za posledné roky je, že dokážeš prakticky všetko, len treba vytrvať a nevzdávať sa. A vtedy keď máš chuť sa vzdať tak ešte viac pridať. Angličania majú také príslovie “Winners never quit, quitters never win”, čo v preklade znamená “Víťazi sa nikdy nevzdávajú a ty čo sa vzdajú nikdy nezvíťazia”.

Moje najväčšie životné prekážky

Istú dobu to trvalo, no uvedomil som si že mojou najväčšou prekážkou som ja sám. Moja myseľ, moje predsudky, strachy a obavy, moje nedostatočné sebavedomie v niektorých rozhodnutiach, proste ja.

Moja aktuálna výzva

Mojou aktuálnou výzvou je schudnúť do vlastnej svadby, čo sa niekedy zdá byť ťažšie ako vybudovať biznis haha. S dlhodobejšieho hľadiska by som chcel otvoriť ďalšiu prevádzku a možno vybudovať aj vlastnú značku či už by sa jednalo o gastro, prípadne iné odvetvie.

Moje odporúčania na úspech

Byť úspešným znamená pre každého niečo iné. Pre niekoho je úspešné že je najlepším otcom na svete pre svoje deti, pre niekoho to že sa vyšplhá po rebríku korporátu až na vrchol. Pre mňa je úspechom držať si harmóniu vo všetkých odvetviach tzn. práci/biznise, vo vzťahoch/rodine a v starostlivosti o samého seba a to najmä po psychickej a mentálnej stránke. Mojím kľúčom k úspechu je od začiatku si držať harmónie v týchto elementoch života.

« Späť na zoznam