Martina Ostrčilová

« Späť na zoznam


majiteľ
MARMAOS s.r.o. - www.marmaos.sk - výberový second-hand

Môj profil

Už ako malé dievča som mala sen, že budem mať raz svoj obchod s oblečením. V mojich 22 rokoch sa to stalo skutočnosťou, po 2 rokoch štúdia medicíny, som sa konečne odhodlala zahodiť predsudky a skúsiť niečo iné, niečo čo by ma naozaj bavilo. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla v živote spraviť. Dnes mám online second-hand s výberovým oblečením, kde sa snažím ľudom ukázať, že nakupovať v second-handoch, nie je niečo začo by sa mali hanbiť, ale že sa v ňom dajú kúpiť naozaj skvelé kúsky za super ceny, kde hlavným benefitom je efekt na životné prostredie.

Úspech podľa mňa je

Z pracovného hľadiska je pre mňa je úspech dosiahnutie cieľov a byť spokojná s vlastným úsilím a výsledkami, robiť to čo ma naozaj baví a napĺňa. Samozrejme úspech je pre mňa zároveň mať zdravú a šťastnú rodinu, vtedy to má celé zmysel.

Moja najväčšia motivácia

Je dôležité byť v živote dostatočne motivovaný, aby sme mali niečo čo nás ženie dopredu. Pre mňa je motivácia vybudovať v živote niečo, čo má zmysel, nie len pre seba ako jednotlivca, ale aj pre ostatných.

Moje najväčšie životné poučenie

Trpezlivosť ruže prináša...netlačiť na pílu, keď veci nie sú ako v predstavách, niektoré veci chcú čas a v pravej chvíli sa ukáže, že to čo sme vnímali ako to najhoršie, čo sa môže sťať, bolo vlastne tým najlepším.

Moje najväčšie životné prekážky

Strach zo zlyhania. Netrpezlivosť. Obavy čo na moju prácu/podnikanie povie okolie.

Moja aktuálna výzva

Napredovať a učiť sa ako vybudovať úspešnú firmu so second-hand tovarom, zaradiť medzi činnosti spoločnosti aj možnosť recyklácie už nepoužiteľného textilu.

Moje odporúčania na úspech

Nikdy sa nevzdávať a ísť si za svojím snom a nechať za sebou strach o tom čo si pomyslia ostatní.

« Späť na zoznam