Martin Žembery

« Späť na zoznam


majiteľ
Ledpis - prenájom svietiacich písmen (MARMAOS s.r.o.)

Môj profil

Nerád hovorím o sebe, ale zhrniem to:
Mám skúsenosti s predajom, manažérske skúsenosti, ale nakoľko nemám rád nátlakový predaj, tak som zmenil obor.
Momentálne som zamestnaný, popri zamestnaní sa venujem aj iným aktivitám ako napríklad tento prenájom svietiacich písmen.
Táto oblasť mi vyhovuje, nakoľko môžem ku klientom pristupovať osobne a prinášať im radosť
Som optimistický, cieľavedomý, férový 22 ročný chalan, ktorý má rád čo robí a chce to rozvíjať ďalej.

Úspech podľa mňa je

Úspech znamená pre každého niečo iné. Pre niekoho sú to peniaze, pre niekoho dobré vzťahy s rodinou, pre niekoho športové výsledky. Podľa mňa je úspech všetko spomenuté a zároveň nič z toho. Človek môže mať milióny na účte ale ak nemá nikoho s kým si ich užiť, tak sú mu zbytočné. Tak isto ak mám najúžasnejšiu manželku na svete, krásne zdravé deti ale vyhodia nás z domu lebo nemáme z čoho platiť nájom tak tiež sa nemôžme považovať za úspešného. To isté platí o človeku ktorý sa vysekal vo fitku ale je doma sám a žije od výplaty do výplaty. Takže z môjho pohľadu je úspech všetko čo som spomenul vyššie a práve tá snaha a tá cesta zlepšovania sa v každej životnej sfére je kľúčom k neustálemu (a zároveň nedosiahnutelnému) úspechu

Moja najväčšia motivácia

V tomto životnom štádiu je to zvýšenie životného štandardu pre mňa, moju partnerku, moju rodinu a príprava prostredia pre deti. Tak isto ma motivuje to, aby som bol sám so sebou spokojný, vedel si povedať že naozaj som zamakal a nezabil som tie roky života, počas ktorých mám najviac energie.

Moje najväčšie životné poučenie

Nič nie je také ľahké a také úžasné ako to na prvý pohľad vyzerá. Nepodceňovať situácie ale práve naopak. V mojej bývalej práci mi šéf hovorieval, že aj motyka raz vystrelí a mal pravdu, netreba nič podceňovať ani keď situácia vyzerá bezproblémovo a nedostať sa do pohodlnej zóny.

Moje najväčšie životné prekážky

Lenivosť, jednoznačne lenivosť - nie som ten človek ktorý má prirodzene v sebe non stop aktivitu - veľmi veľa krát sa musím prekonávať. Niekedy je to ľahsie niekedy nie.

Moja aktuálna výzva

Dokončiť rozbehnuté veci a ciele, každý rok sa posúvať niekam ďalej.

Moje odporúčania na úspech

Robiť viac ako ostatní. Aj keď sa ti nechce aj keď máš pocit že robíš už teraz viac, tak v tom treba pokračovať.

« Späť na zoznam