Martin Polc

« Späť na zoznam


IT Recruiter
TITANS freelancers

Môj profil

Odjakživa ma bavili technológie a práca s ľuďmi. Preto som sa rozhodol pracovať ako IT recruiter, čo je pozícia, kde sa tieto 2 svety stretávajú.

Úspech podľa mňa je

Definovanie/prioritizácia cieľov (či už v osobnej alebo pracovnej rovine) a schopnosť/odhodlanie napĺňať ich. A veľmi dôležité je v tom byť konzistentný.

Moja najväčšia motivácia

Pre mňa osobne je najväčšou motiváciou taký ten pocit dobre odvedenej práce. Verím, že takáto poctivá práca so sebou vždy prináša odmenu. Niekedy príde skôr, niekedy neskôr. Niekedy to môžu byť financie, inokedy zas uznanie, čokoľvek.

Moje najväčšie životné poučenie

Že nezáleží na tom, koľko x v živote zlyhám. Že netreba zbytočne hľadieť do minulosti a ak, tak len ako ponaučenie. Dôležité je to, čo robím práve teraz a čo môžem dokázať zajtra.

Moje najväčšie životné prekážky

Mojou najväčšou prekážkou som ja sám. Občas bojujem so svojimi zlými návykmi, ktoré ma nikam neposúvajú, brzdia a občas ťahajú dolu...

Moja aktuálna výzva

Nadviažem na prekážky. Aktuálne to je zbavovanie sa starých návykov, ktoré chcem nahradiť niečím efektívnejším. Napríklad, osobne som veľa času trávil hraním hier (Xbox). Času, ktorý som mohol využiť vzdelávaním sa, čítaním nejakej knihy alebo pohybom.

Moje odporúčania na úspech

Plánovať. Začať v malom. Stanoviť si malé ciele, ktoré postupne budú prerastať do niečoho väčšieho. A hlavne v tom byť vytrvalý. Neprestať hneď, keď niečo nejde poľa predstáv. Všetko chce čas.

« Späť na zoznam