Libor Kovalčík

« Späť na zoznam


Senior director
Simplea, finančné služby

Môj profil

41 rokov, 2 deti
Žijem v Bratislave.
Vo financiách podnikám 17 rokov, v spoločnosti OVB team manager do roka, v PGSK na pozícii Senior director s teamom 190 spolupracovníkov, 28 pobočiek v 21 mestách.
Do Simplea na Slovensku som prišiel kvôli hodnotám v poradenstve a podnikaní, ktorých sa Partners v ČR drží a rozvíja.
Vo voľnom čase rád cestujem, trávim čas s rodinou a kamarátmi, som fanúšik viacerých športov - v mladosti som 12 rokov hrával basketbal, a tiež fanúšik hudby - hlavne slovenský a český hip hop, ale napríklad aj Red Hot Chilli Peppers.

Úspech podľa mňa je

Robiť to čo ťa baví s ľuďmi, s ktorými sa cítiš dobre a spoločne dosahujete výnimočnú kvalitu a výsledky v oblasti, ktorú si si vybral.

Moja najväčšia motivácia

Mať výnimočné zážitky. V biznise úspechy, povýšenia, rekordy ľudí z môjho teamu.
Zároveň výnimočný životný štýl, ktorý si za odmenu môžeš pre seba a svojich blízkych dovoliť. Cestovanie, športové eventy, koncerty, bývanie, autá…

Moje najväčšie životné poučenie

Drž sa správnych hodnôt a obklop sa ľuďmi so správnym charakterom. V pracovnom aj osobnom živote.

Moje najväčšie životné prekážky

Bezcharakterní ľudia, ale každá prekážka je zdolateľná, dá sa prekonať, alebo obísť.

Moja aktuálna výzva

Rozbeh novej značky na Slovensku. Simplea finančné služby má na to, aby sa stala jednotkou v kvalite aj obrate vo svojej oblasti v SR.

Moje odporúčania na úspech

Neboj sa snívať a plniť si sny. Ten kto im musí uveriť, nie je tvoje okolie, ale ty sám. Keď im uveríš, tak buď pripravený zaplatiť cenu: ak chceš zažiť veci, ktoré iní bežne nezažívajú, mať niečo, čo iní bežne nemajú, musíš byť pripravený robiť to, čo iní bežne nerobia. A byť vytrvalý, to znamená nestratiť aktivity a nadšenie bez ohľadu na výsledky.

« Späť na zoznam