Jana Halová

« Späť na zoznam


Konateľka spoločnosti
Firma Nina Scruchies sa zaoberá výrobou a distribúciou textilnej výroby – handmade výrobkov do vlasov.

Môj profil

Profil na stránke LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/jana-halov%C3%A1-52a04050/
E-shop Nina Scrunchies: https://www.ninascrunchies.com/

Úspech podľa mňa je

Úspech je dosiahnutie svojich osobných cieľov, ktoré nie sú merateľné peniazmi alebo spoločenským postavením. Dôležité je si plniť sny v kariérnej ceste a neustále sa vzdelávať a posúvať sa vpred. Veľa z nás nevie definovať úspech, a tak u nás prevláda pocit menejcennosti a neúspechu. Je dôležité si nechať priestor i na neúspech, pretože aj to k podnikaniu patrí a nevzdávať sa v snahe byť stále lepším ja.

Moja najväčšia motivácia

Moja najväčšia motivácia je byť úspešná v každom jednom veľkom alebo malom kroku. Chcenie dosahovať úspech vo všetkom, čo robím, ma motivuje k neustálemu zlepšovaniu a rastu.

Moje najväčšie životné poučenie

Ľudia z nášho okolia mávajú často rozdielne názory, ale je dôležité, aby sme sa nenechali ovplyvniť, keď ide o naše vlastné životné ciele a sny. Ísť za svojím snom môže znamenať prekonávanie prekážok a neistoty, ale v konečnom dôsledku to môže viesť k veľkým úspechom a osobnému naplneniu.

Moje najväčšie životné prekážky

Je ťažké prekonať obdobie, keď sa cítime slabí a bezmocní, najmä v časoch veľkej výzvy. Ale skutočnosť, že ste to prekonali, je dôkazom vnútornej sily a odhodlania. Každý z nás má obdobia, kedy sa cítime menej odolní, ale to, ako sa s tým vysporiadame a ako sa z toho poučíme, určuje našu schopnosť rásť a prekonávať prekážky.

Moja aktuálna výzva

Intenzívne budovať moju novú značku Nina Scrunchies, kde nesmie chýbať kreativita, stratégia a vytrvalosť.

Moje odporúčania na úspech

Ak by bol nejaký návod na úspech, tak tu máme len úspešných ľudí. Bohužiaľ tak to nefunguje. Úspech nie len o šťastí alebo prirodzeného talentu, ale o tvrdej práci a neustálom vzdelávaní. Vysoké nasadenie môže viesť k dosiahnutiu cieľov, aj keď výsledky sa môžu javiť ďaleko v budúcnosti. Dokončenie toho, čo sme začali, je kľúčové, pretože každý krok vpred je dôležitým krokom k úspechu.

« Späť na zoznam