Ing. Nikoleta Baloghová

« Späť na zoznam


Majiteľka
CHOCO BOSS Slovakia s. r. o.

Môj profil

V prvom rade som matkou a to je moja priorita číslo jedna. V druhom rade je mojou motiváciou vybudovať si pracovné zázemie, na ktoré budem pyšná a tým zabezpečím aj budúcnosť pre svojho syna. Som zástanca teórie, že človek by mal mať viacero zdrojov príjmov a nesústredí sa na jeden cieľ, ktorý nemusí vyjsť podľa predstáv. Každopádne za úspech v pracovnej sfére ako aj v súkromnej považujem, ak má človek pri sebe úprimných, pozitívnych a prajných ľudí. To je základ. Verím v karmu, čo dáš, to dostaneš. V neposlednom rade je dôležité aby človek posúval vlastné hranice a využil každú príležitosť danej doby aj keď má pocit, že momentálne nie je na to pripravený, tak treba riskovať a vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Úspech podľa mňa je

Mať prácu, do ktorej sa každý deň budíte s radosťou, mať finančnú slobodu ale samozrejme v prvom rade je úspech ak máte milujúcu a zdravú rodinu.

Moja najväčšia motivácia

Zabezpečiť čo najlepšiu budúcnosť pre môjho syna.

Moje najväčšie životné poučenie

Vždy sa spoliehaj najviac sama na seba!

Moje najväčšie životné prekážky

Na toto neviem odpoveď, neexistuje prekážka lebo každá prekážka sa dá zvládnuť ale konkurenciu môžem nazvať prekážkou, prípadne nestabilita ceny materiálu.

Moja aktuálna výzva

Otvoriť po Slovensku a po svete toľko prevádzok, koľko bude v mojich silách aby som si vytvorila viac zdrojov príjmov.

Moje odporúčania na úspech

Vystúp zo svojej komfortnej zóny aj za cenu prebdených nocí, buď vždy optimistická a každú prekážku či zlyhanie ber ako výzvu do života, ktorá ťa spraví silnejšou.

« Späť na zoznam