PhDr.Juraj Čižek

« Späť na zoznam


konateľ spoločnosti
EZOTOUR s.r.o. - cestovný ruch

Môj profil

- 7rokov zamestnanec v oblasti cestovného ruchu
- 8rokov konateľ spoločnosti CK

Úspech podľa mňa je

Úspechom každého podnikavo-chtivého človeka je v prvom rade napĺňanie a splnenie vlastného sna (veď každý z nás ich má niekoľko). Vybudovať a postaviť firmu na ktorú je človek pyšný, prosperujúcu s dobrým obchodným menom, skvelým a odborným tímom ľudí perspektívne zmýšľajúcich.

Moja najväčšia motivácia

Najväčšou radosťou a pohladením na duši bola pre mňa vždy spokojnosť klienta a jeho následné osobné doporučenie ostatným.Skvelý tím kolegov, vytvorenie pozitívnej energie už pri samotnom predaji a poďakovanie klienta po návrate zo zájazdu je tým, prečo túto prácu milujeme, chceme ju naďalej robiť a byť stále lepšíme oproti konkurencii.

Moje najväčšie životné poučenie

Byť sám sebou, riešiť veci s nadhľadom.

Moje najväčšie životné prekážky

Zmena spoločenských hodnôt, ale opačným smerom.To čo bolo kedysi výnimočným, je dnes samozrejmosťou.

Moja aktuálna výzva

Stále objavovanie a ponuka nového produktu, nezostať len v rovine zaužívaného stereotypu.

Moje odporúčania na úspech

Nielen o veciach rozprávať, kritizovať prácu a ľudí a hodnotiť neúspech. Naopak, poučiť sa, získať prehľad a byť "nad vecou", napĺňať svoj životný sen a ísť za ním, pretože veľmi málo ľudí si uvedomuje, aký je život krátky a pretečie len tak. Byť stotožnený so svojim vlastným "ja", dať na vlastnú intuíciu,aj keď sa niekedy prestrelí, ale naopak aj poučí do budúcna. Veľa šťastia v podnikaní.

« Späť na zoznam